BAKIM

BAÂ olarak ürünlerimizde kullandığımız derileri özenle seçiyoruz. Her deri biricik ve doğal olduğu için renk tonlarında farklılık ve natürel bozukluklar (çalı izi, hafif dalgalanmalar vb.) gözlemlenebilir. El yordamıyla ve ince işçilikle yapılan tüm ürünlerimizin daha uzun ömürlü olabilmesi adına ürün bakımının düzenli ve özenle yapılmasını önemle öneriyoruz.

Temel bakım önerileri:

  1. Ürününüzü kullanmadığınız zaman BAÂ kılıfında (hava alabilecek şekilde) içi dolu bir şekilde muhafaza ediniz.
  2. Deri ürününüzü temiz nemli bez yardımıyla küçük dairesel hareketler yaparak siliniz.
  3. Deri ürününüzü kimyasal maddelere (parfüm, deodorant vs.) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir.
  4. Derinin su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kurutmak için pamuklu bezle sildikten sonra kendi haline bırakınız.
  5. Koyu kotlarla, rengini verebilmesi mümkün giysilerle deri ürünlerinizi kullanmayınız. Aksi taktirde giysinin rengi ürüne geçebilir ve tamir edilmesi mümkün değildir.

Ürün bakımlarıyla alakalı daha detaylı bilgi almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

DANA DERİSİ

Dana derisi oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ürününüzü kullanmadığınız zaman BAÂ kılıfında (hava alabilecek şekilde) içi dolu bir şekilde muhafaza ediniz. Deri ürününüzü temiz nemli bez yardımıyla küçük dairesel hareketler yaparak siliniz. Deri ürününüzü kimyasal maddelere (parfüm, deodorant vs.) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir. Derinin su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kurutmak için pamuklu bezle sildikten sonra kendi haline bırakınız. Koyu renkli kotlarla, boyasını verebilme ihtimali olan giysilerle kullanmamaya özen gösteriniz, aksi taktirde giysinin boyası ürüne geçebilir ve bu durumda tamiri mümkün değildir.

KUZU DERİSİ

Kuzu derisi oldukça dayanıklı ve yumuşaktır. Ürününüzü kullanmadığınız zaman BAÂ kılıfında (hava alabilecek şekilde) içi dolu bir şekilde muhafaza ediniz. Deri ürününüzü temiz nemli bez yardımıyla küçük dairesel hareketler yaparak siliniz. Deri ürününüzü kimyasal maddelere (parfüm, deodorant vs.) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir. Derinin su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kurutmak için pamuklu bezle sildikten sonra kendi haline bırakınız. Koyu renkli kotlarla, boyasını verebilme ihtimali olan giysilerle kullanmamaya özen gösteriniz, aksi taktirde giysinin boyası ürüne geçebilir ve bu durumda tamiri mümkün değildir.

SÜET

Süet kadifemsi bir yapıya sahiptir. Diğer deri türlerine göre kullanımda oldukça hassasiyet ve bakım isteyen bir üründür. Ürününüzü kullanmadığınız zaman BAÂ kılıfında (hava alabilecek şekilde) içi dolu bir şekilde muhafaza ediniz. Deri ürününüzü temiz nemli bez yardımıyla küçük dairesel hareketler yaparak siliniz. Deri ürününüzü kimyasal maddelere (parfüm, deodorant vs.) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir. Derinin su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kurutmak için pamuklu bezle sildikten sonra kendi haline bırakınız. Koyu renkli kotlarla, boyasını verebilme ihtimali olan giysilerle kullanmamaya özen gösteriniz, aksi taktirde giysinin boyası ürüne geçebilir ve bu durumda tamiri mümkün değildir. Süet ürününüzü yazın kullanmaya özen gösteriniz.

RUGAN DERİ

Rugan deri oldukça parlak ve kaygan bir yapıya sahiptir. Ürününüzü kullanmadığınız zaman BAÂ kılıfında (hava alabilecek şekilde) içi dolu bir şekilde muhafaza ediniz. Deri ürününüzü temiz nemli bez yardımıyla küçük dairesel hareketler yaparak siliniz. Deri ürününüzü kimyasal maddelere (parfüm, deodorant vs.) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir. Derinin su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kurutmak için pamuklu bezle sildikten sonra kendi haline bırakınız. Koyu renkli kotlarla, boyasını verebilme ihtimali olan giysilerle kullanmamaya özen gösteriniz, aksi taktirde giysinin boyası ürüne geçebilir ve bu durumda tamiri mümkün değildir.

KANVAS

Kanvas ürünlerinizi kimyasal maddelere (parfüm, deodorant vs.) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir. Su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kuruması için ürünü kendi haline bırakınız.