SIKÇA SORULAN SORULAR

Deri ürünümün bakımını nasıl yapmalıyım?

• Deri ürününüzü temiz nemli bez yardımıyla küçük dairesel hareketler yaparak siliniz.

• Deri ürününüzü kimyasal maddelere (parfüm. deodorant, ter vs..) ve güneşe maruz bırakmayınız. Aksi halde kalıcı hasar oluşabilir.

• Ürünü kullanmadığınız zaman kılıfında(hava alabilecek şekilde) içi dolu bir şekilde muhafaza ediniz.

• Derinin su alması halinde kalorifer gibi ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Kurutmak için pamuklu bezle sildikten sonra kendi haline bırakınız.

Teslimat ve iade koşullarınız nelerdir?

Sipariş teslimat süresi kargo adres bilgilerinize göre değişiklik gösterebilir. Yoğunluk seviyesine göre belli dönemlerde teslimat süresi en fazla 7 iş günü kadar uzayabilir. Ürünü teslim aldıktan sonra 2 iş gününe kadar ücretsiz iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün iadesi gerçekleştirdiğim taktirde ne zaman paramı iade alabiliyorum?

Ürün iadesi gerçekleştirdiğiniz zaman en hızlı şekilde paranızı size teslim etmeyi hedefliyoruz. Eğer havale değil de kredi kartıyla ödeme yaptıysanız 30 iş günü içerisinde kartınıza para iadesi yapılabilmektedir.

Stokta gözükmeyen özel siparişlerde  teslimat ve iade koşullarınız nelerdir?

Sipariş yoğunluğumuza göre özel üretim teslimat sürelerimiz değişkenlik göstermektedir. Sizlere sipariş vermek istediğiniz ürünün teslimat tarihi bilgisini en geç 48 saat içerisinde veriyor oluyoruz. Teslimat tarihini kabul ettiğiniz taktirde özel üretim sürecimizi başlatıyoruz. Özel üretimler ve kişiselleştirme yapılan ürünlerde iade kabul etmiyoruz. Özel üretimlerde herhangi bir indirim uygulamıyoruz.

Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade kabul ediyor musunuz?

Kişiselleştirme yapılan hiçbir ürün de iade kabul edilmemektedir.

Ürün tamirini nasıl yapabilirim?

Ürün tamiri gereken durumlarda [email protected] e-mail adresinden bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere destek sağlayabilmekteyiz.

Ödeme yöntemleriniz nelerdir? Kapıda ödeme yapmam mümkün müdür?

İki tane ödeme yöntemimiz bulunuyor web sayfamızda. 1)EFT/ Havale 2) Kredi kartı. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.